Půjčky pro každého
Půjčky pro každého   |   Nebankovní půjčky   |   SMS půjčka   |   Půjčky bez příjmu   |   Půjčky bez registru   |   Na co si dát pozor   |   Online žádost
Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a zvěřejněné informace již nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Rychlá půjčka bez doložení příjmu

Jak ven z dluhové pasti

7. února 2014

Jak se dostat do dluhové pasti? Tak k tomu lidé návod ani nepotřebují. Ale určitě nebude na škodu, když si řekneme, jaké jsou nejčastější způsoby, které vás do ní přivedou. Dluhová past je vlastně takový řetězec půjček. Dostat se do dluhové pasti můžete jen díky obyčejné solidní půjčce od banky. Půjčka má dobrý úrok, splátky taky nejsou vysoké, to určitě nebude problém splácet, ale opak je pravdou.

Nemožnost splácet první obyčejnou půjčku vás přivede k tomu si půjčit u jiné banky. V tuto chvíli už dlužíte více peněž, než jste potřebovali a než jste si původně plánovali půjčit, už tahle druhá tzv. „záchranná“ půjčka je vlastně čárou přes rozpočet. Pokud máte problém splácet jednu nebo dokonce obě své půjčky, platíte splátky pozdě a podobně, dostanete se do registru dlužníků. V tuto chvíli už vám banka nepůjčí a přecházíte tedy na nebankovní půjčky. Na splácení své první půjčky tedy máte druhou půjčku, tu splácíte nebankovní půjčkou, ale najednou dojdou peníze a musíte si půjčit i na tu nebankovní. Takhle si lidé dál a dál půjčují, aby mohli splácet předešlé dluhy. A to je právě cesta do dluhové pasti.

Jak se dostat z dluhové pasti

Když už se do dluhové pasti dostanete, měli byste si nejdříve zkusit pomoci sami. Přestaňte si znovu a znovu půjčovat! Tohle je to nejdůležitější, co musíte udělat, přestaňte se zadlužovat stále víc a víc. Zjistěte si, jak je na tom vaše finanční situace, zařiďte si výpis z registru dlužníků a sepište si vaše měsíční výdaje a příjmy. Zkuste se zamyslet, kde se dá ušetřit, a začněte situaci řešit. Tohle je první velký krok, který můžete udělat, abyste se z dluhové pasti dostali pryč. Pokud se vám to povede pouze díky prvnímu kroku, gratulujeme. Dalším krokem je vyhledání odborných rad a pomoci, která může značnou část vašeho problému vyřešit a objasnit.

Kde hledat pomoc

Pokud si s dluhovou pastí nevíte rady, koukněte se na internet a zkuste projít pár finančních portálů. Tato možnost je zdarma a je z pohodlí vašeho domova. Pokud vám internet ovšem nepomůže nebo máte zájem o opravdu odbornou pomoc, zajděte do dluhové poradny. Zde vám odborníci přes dluhy poradí zdarma a nabídnou možnosti řešení.
Podobná témata:

Vyrovnaný rodinný rozpočet - základ zdravých financíVyplatí se dnes stavební spoření?Informace o krátkodobé půjčce do 5000 KčJak ušetřit za topení - rady a tipySMS půjčka první zdarmaRychlé půjčky bez poplatku 1 Kč na účetSMS půjčky si mohou sjednat i problémoví klientiRychlé půjčky před výplatouPůjčka do výplaty na účetSMS půjčka bez registru - půjčka všemPůjčka bez doložení příjmuPůjčka pro podnikatele bez kontroly registruJak refinancovat své půjčkyHome Credit půjčkaSOLUS registr dlužníkůJak funguje povinné ručení vozidel?

Revolvingový úvěrJak ven z dluhové pasti

Doporučujeme:

Nemůžete doložit svůj příjem? Je možné požádat o tzv. půjčku bez doložení příjmu Jde to ihned, a dokonce online. Více informací naleznete na webu Maxi-půjčky.cz. Bohatý výběr slev na pobyty a zájezdy v tuzemsku i v zahraničí na Vás čeká na stránkách Slevín.cz v sekci dovolená. Bližší informace o nabídce slevového serveru Slevín.cz naleznete na těchto stránkách. Nedostatek peněz Vám může pomoci překlenout rychlá a dostupná Essox půjčka. Spolehlivá bankovní půjčka – to je půjčka České spořitelny. Potřebujete půjčit před výplatou? Zjistěte si více o SMS půjčce neboli půjčce před výplatou. Jaké jsou nejvhodnější dárky pro dívky? Inspirujte se zde.

© 2011 Půjčky-pro-každého.eu - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky jsou pouze informativní. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.