Půjčky pro každého
Půjčky pro každého   |   Nebankovní půjčky   |   SMS půjčka   |   Půjčky bez příjmu   |   Půjčky bez registru   |   Na co si dát pozor   |   Online žádost
Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a zvěřejněné informace již nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Rychlá půjčka bez doložení příjmu

Jak můžete ušetřit za topení

19. prosince 2014

Topení tvoří více než polovinu nákladů za energie. Věděli jste to? Proto rozhodně není od věci zamyslet se nad tím, jak by se dalo za topení ušetřit – bez námahy a řádově i v několika tisícikorunách!

Nechcete-li se již nadále děsit každého vyúčtování, jděte na to jinak – přečtěte si dnešní článek, ve kterém vám poradíme, jak snadno ušetřit za topení.

1. Krátké, leč důkladné větrání

Větrat by se mělo – přes to nejede vlak. Nejenže se tím vymění vzduch, ale zároveň se i zvýší vlhkost. Bohatě stačí, budete-li v zimě větrat 5 až 10 minut, ale zato intenzivně. Věřte, že stěny vám nestihnou vychladnout.

2. Ceňte si tepla

Teplo je třeba si hýčkat. Tím se vám nesnažíme říci, abyste rázem topili o 10 stupňů méně a doma pak chodili v ponožkách a čepici. Svou pozornost zaměřte na záclony a závěsy – pokud sahají až k zemi, pak je ten nejvyšší čas je zkrátit. Místnost se tak prohřeje mnohem rychleji. Na škodu není ani umístění hliníkových fólií za radiátory, které odrazí teplo zpátky do prostoru.

3. Méně stupňů

Věděli jste, že se snížením teploty byť o jediný stupeň sníží vaše náklady až o 6%? To již stojí za úvahu, nemyslíte? V ložnici je ideální teplota pro ničím nerušený spánek od 18 do 20°C, v obývacím pokoji si můžete přitopit na příjemných 22°C, na chodbách bohatě postačí 17 až 19°C a v koupelně si zatopte na 22 až 24°C.

4. Péče o topení

Podcenit každoroční péči o topení by se vám nemuselo vyplatit. Před začátkem topné sezony je proto dobré zkontrolovat, zda jsou radiátory dostatečně odvzdušněné – to poznáte podle toho, zda radiátor hřeje po celé části. Na škodu není ani pravidelné vysávání radiátorů i místa za nimi, kde se drží prach a pavučiny.


Náš tip: Na webových stránkách Univerzální-Půjčka.cz se dočtete mnoho dalších návodů nejen o tom jak ušetřit, ale také kde a za jakých podmínek si můžete vypůjčit peníze, v případě, že se vám jich nedostává.
Podobná témata:

Vyrovnaný rodinný rozpočet - základ zdravých financíVyplatí se dnes stavební spoření?Informace o krátkodobé půjčce do 5000 KčJak ušetřit za topení - rady a tipySMS půjčka první zdarmaRychlé půjčky bez poplatku 1 Kč na účetSMS půjčky si mohou sjednat i problémoví klientiRychlé půjčky před výplatouPůjčka do výplaty na účetSMS půjčka bez registru - půjčka všemPůjčka bez doložení příjmuPůjčka pro podnikatele bez kontroly registruJak refinancovat své půjčkyHome Credit půjčkaSOLUS registr dlužníkůJak funguje povinné ručení vozidel?

Revolvingový úvěrJak ven z dluhové pasti

Doporučujeme:

Bohatý výběr slev na pobyty a zájezdy v tuzemsku i v zahraničí na Vás čeká na stránkách Slevín.cz v sekci dovolená. Bližší informace o nabídce slevového serveru Slevín.cz naleznete na těchto stránkách. Nedostatek peněz Vám může pomoci překlenout rychlá a dostupná Essox půjčka. Spolehlivá bankovní půjčka – to je půjčka České spořitelny. Potřebujete půjčit před výplatou? Zjistěte si více o SMS půjčce neboli půjčce před výplatou. Jaké jsou nejvhodnější dárky pro dívky? Inspirujte se zde.

© 2015 Půjčky-pro-každého.eu - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky jsou pouze informativní. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.