Půjčky pro každého
Půjčky pro každého   |   Nebankovní půjčky   |   SMS půjčka   |   Půjčky bez příjmu   |   Půjčky bez registru   |   Na co si dát pozor   |   Online žádost
Rychlá půjčka bez doložení příjmu

Rychlá půjčka - bez doložení příjmu

3. ledna 2016

Žádat zaměstnavatele o potvrzení o příjmech je nejen zdržení při žádosti o úvěr, ale může s sebou nést i nepříjemné návaznosti. Zaměstnavatel si k zaměstnanci, který splácí úvěr, může zkoušet dovolit trochu více než za normálních okolností. Ví, že jeho podřízený má finanční závazek a jen tak nebude chtít dát výpověď. Půjčka bez nutnosti doložení příjmu však existuje a je velice často využívaným způsobem, jak si lehce půjčit peníze.

Dostatečná částka

Také se lidé mnohdy mylně domnívají, že bez dokladů o příjmu si lze půjčit pouze malou částku. Není tomu tak - ve skutečnosti půjčka bez doložení příjmů může dosahovat i statisícových hodnot. Většinou se ale jedná o bezproblémové půjčení několika tisíc nebo desítek tisíc korun. Je nutno poznamenat, že pro získání statisícového úvěru bez dokladů je většinou potřeba ručit nemovitostí.

Rychlé peníze

Bez dokladů jde vše rychleji. Stačí si podat online žádost, zavolat nebo poslat SMS zprávu. Půjčky bez dokládání příjmů jsou nabízeny v různých variantách a výběr je poměrně široký. Někdo si chce půjčit jen na několik dní nebo týdnů a jiný hledá půjčku se splatností několik let nebo měsíců. Každý si v nabídce určitě vybere. Peníze mohou být velice rychle převedeny na bankovní účet, poslány složenkou nebo předány v hotovosti. Pro toho, kdo nechce dokládat papír s potvrzením o příjmech, tak existuje celá řada zajímavých možností, jak přijít k požadované hotovosti.

Jednoduchá žádost

Rychlá půjčka bez dokladování příjmu vyžaduje jen zadání osobních údajů a poslání elektronického výpisu z bankovního účtu. Nic víc není často potřeba. Nemusí se dokládat žádný majetek, provádět znalecké oceňování nebo nosit někam zástavu. Smlouva o půjčce je velmi jednoduchá a některé žádosti obsahují jen obecné obchodní podmínky, které jsou přehledné a snadno zapamatovatelné. Jasně formulovaná je také odměna za půjčení peněz. Půjčka bez papírového dokladování příjmu má stálý poplatek, který se po celou dobu trvání půjčky nemění. Někdy se půjčka splatí s poplatkem celá a jindy může být částka rozložena do měsíčních nebo týdenních splátek.
Podobná témata:

Vyrovnaný rodinný rozpočet - základ zdravých financíVyplatí se dnes stavební spoření?Informace o krátkodobé půjčce do 5000 KčJak ušetřit za topení - rady a tipySMS půjčka první zdarmaRychlé půjčky bez poplatku 1 Kč na účetSMS půjčky si mohou sjednat i problémoví klientiRychlé půjčky před výplatouPůjčka do výplaty na účetSMS půjčka bez registru - půjčka všemPůjčka bez doložení příjmuPůjčka pro podnikatele bez kontroly registruJak refinancovat své půjčkyHome Credit půjčkaSOLUS registr dlužníkůJak funguje povinné ručení vozidel?

Revolvingový úvěrJak ven z dluhové pasti

Informace:

Pokud někdo nechce dokládat potvrzení od zaměstnavatele, může využít půjčku bez doložení příjmu. Jde to ihned, a dokonce online. Více informací naleznete na webu Maxi-půjčky.cz. Bohatý výběr slev na pobyty a zájezdy v tuzemsku i v zahraničí na Vás čeká na stránkách Slevín.cz v sekci dovolená. Bližší informace o nabídce slevového serveru Slevín.cz naleznete na těchto stránkách. Nedostatek peněz Vám může pomoci překlenout rychlá a dostupná Essox půjčka. Spolehlivá bankovní půjčka – to je půjčka České spořitelny. Potřebujete půjčit před výplatou? Zjistěte si více o SMS půjčce neboli půjčce před výplatou. Jaké jsou nejvhodnější dárky pro dívky? Inspirujte se zde.

© 2015 Půjčky-pro-každého.eu - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky jsou pouze informativní. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.