Půjčky pro každého
Půjčky pro každého   |   Nebankovní půjčky   |   SMS půjčka   |   Půjčky bez příjmu   |   Půjčky bez registru   |   Na co si dát pozor   |   Online žádost
Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a zvěřejněné informace již nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Rychlá půjčka bez doložení příjmu

Rychlá půjčka do výplaty na účet

9. června 2015

Týden nebo dva před výplatou jsou kritické asi ve všech domácnostech a rodinné rozpočty jsou v těchto dnech opravdu napjaté. Pokud i Vám chybí pár stovek nebo tisícovek před výplatou, řešením pro Vás může být půjčka do výplaty - na účet nebo i na složenku. Tuto půjčku poskytují některé nebankovní firmy a její získání je velice snadné a rychlé.

Podívejme se na to, jaké má tato půjčka parametry.

Půjčka do 15 minut

První předností tohoto malého úvěru je rychlost. Po vyplnění online žádosti, které je dostupná na stránkách poskytovatele půjčky, je žádost během několika minut posouzena a pokud je vše v pořádku, peníze mohou ihned odejít na Váš účet. Půjčku do výplaty na účet tak v ideálním případě můžete získat již do 15 minut.

Půjčka do výplaty na účet - bez doložení příjmů

Nebankovní společnosti si nepotrpí na zbytečné papírování – na rozdíl od bank, které požadují při žádosti o půjčku nejrůznější potvrzení, nebankovní půjčka před výplatou nebudete zpravidla potřebovat žádné doklady – a mnohdy nemusíte dokládat ani občanský průkaz. Většinou stačí jen pravdivě vyplnit online formulář.

Půjčka až 5000 na cokoliv

Výše půjčky bývá zpravidla 1000, 2000, 3000, 4000 nebo až 5000 a samozřejmostí je, že se Vás nikdo nebude dotazovat, na co hodláte peníze použít. Ať už potřebujete zaplatit složenky, nakoupit základní potraviny nebo nový mobilní telefon v akci – záleží to jen na Vás.

Půjčka na 1 měsíc

Splatnost těchto malých rychlých půjček je nastavena tak, abyste půjčené peníze mohli vrátit z příští výplaty – většinou si můžete zvolit splatnost mezi 1 – 30 dny. Některé společnosti umožňují splatnost půjčky do výplaty na účet za určitý poplatek prodloužit, většinou o 1, 2 případně až 3 týdny.
Podobná témata:

Vyrovnaný rodinný rozpočet - základ zdravých financíVyplatí se dnes stavební spoření?Informace o krátkodobé půjčce do 5000 KčJak ušetřit za topení - rady a tipySMS půjčka první zdarmaRychlé půjčky bez poplatku 1 Kč na účetSMS půjčky si mohou sjednat i problémoví klientiRychlé půjčky před výplatouPůjčka do výplaty na účetSMS půjčka bez registru - půjčka všemPůjčka bez doložení příjmuPůjčka pro podnikatele bez kontroly registruJak refinancovat své půjčkyHome Credit půjčkaSOLUS registr dlužníkůJak funguje povinné ručení vozidel?

Revolvingový úvěrJak ven z dluhové pasti

Doporučujeme:

Nemůžete doložit svůj příjem? Je možné požádat o tzv. půjčku bez doložení příjmu. Jde to ihned, a dokonce online. Více informací naleznete na webu Maxi-půjčky.cz. Bohatý výběr slev na pobyty a zájezdy v tuzemsku i v zahraničí na Vás čeká na stránkách Slevín.cz v sekci dovolená. Bližší informace o nabídce slevového serveru Slevín.cz naleznete na těchto stránkách. Nedostatek peněz Vám může pomoci překlenout rychlá a dostupná Essox půjčka. Spolehlivá bankovní půjčka – to je půjčka České spořitelny. Potřebujete půjčit před výplatou? Zjistěte si více o SMS půjčce neboli půjčce před výplatou. Jaké jsou nejvhodnější dárky pro dívky? Inspirujte se zde.

© 2015 Půjčky-pro-každého.eu - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky jsou pouze informativní. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.