Půjčky pro každého
Půjčky pro každého   |   Nebankovní půjčky   |   SMS půjčka   |   Půjčky bez příjmu   |   Půjčky bez registru   |   Na co si dát pozor   |   Online žádost
Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a zvěřejněné informace již nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Rychlá půjčka bez doložení příjmu

Revolvingový úvěr aneb obdoba kontokorentu

18. července 2015

Revolvingový úvěr určitě nepatří mezi nejznámější formy úvěru, také je určen především firmám a podnikatelům. V jednoduchosti lze říci, že se jedná o úvěr fungující na podobném principu jako běžný kontokorent. Hlavním rozdílem mezi těmito dvěma úvěry je to, že revolvingový úvěr není spojen s běžným účtem, jako je tomu u kontokorentu.

Liší se i v tom, že revolvingový úvěr je poskytován účelově, často ho využívají podnikatelé třeba na provozní výdaje, jako jsou například platby za zásoby. Nejčastěji se poskytuje na dobu jednoho roku, po splacení jednoho úvěru může klient v této době využít i dalšího úvěru bez dalších administračních kolotočů.

Výhody? Nižší úroky a opakované čerpání

Hlavní výhodou revolvingového úvěru je zajisté možnost čerpat úvěr opakovaně, pokud klient dodržuje podmínky úvěrové smlouvy. Stačí mu tak jedna jediná smlouva, na kterou může postupně čerpat více než jeden úvěr, nemusí tak kvůli každé půjčce znovu chodit do banky a sepisovat novou smlouvu. Další výhodou je, že není vyžadován běžný účet v bance. Zmínit lze i to, že u revolvingového úvěru je nižší úroková sazba, než u klasického kontokorentního úvěru.

Nevýhody: vyšší úroky oproti běžným úvěrům

Revolvingový úvěr má sice nižší úrokovou sazbu než jemu podobný kontokorentní, ale stále jsou úroky vyšší, než u běžných úvěrů. Úroky se zvyšují i s dobou, o kterou se klient opozdí se splátkou. Jako další nevýhodu můžeme uvést i vyšší minimální možnou měsíční splátku.

Revolvingový úvěr? Bankovní i nebankovní společnosti

Pokud přemýšlíte o revolvingovém úvěru, na výběr máte jak z nabídek bankovních domů, tak i nebankovních společností. Z těch bankovních můžeme zmínit například ČSOB či Raiffeisen Bank. Jako příklad nebankovních společností zmíníme třeba Cetelem či Home Credit.
Podobná témata:

Vyrovnaný rodinný rozpočet - základ zdravých financíVyplatí se dnes stavební spoření?Informace o krátkodobé půjčce do 5000 KčJak ušetřit za topení - rady a tipySMS půjčka první zdarmaRychlé půjčky bez poplatku 1 Kč na účetSMS půjčky si mohou sjednat i problémoví klientiRychlé půjčky před výplatouPůjčka do výplaty na účetSMS půjčka bez registru - půjčka všemPůjčka bez doložení příjmuPůjčka pro podnikatele bez kontroly registruJak refinancovat své půjčkyHome Credit půjčkaSOLUS registr dlužníkůJak funguje povinné ručení vozidel?

Revolvingový úvěrJak ven z dluhové pasti

Doporučujeme:

Nemůžete doložit svůj příjem? Je možné požádat o tzv. půjčku bez doložení příjmu. Jde to ihned, a dokonce online. Více informací naleznete na webu Maxi-půjčky.cz. Bohatý výběr slev na pobyty a zájezdy v tuzemsku i v zahraničí na Vás čeká na stránkách Slevín.cz v sekci dovolená. Bližší informace o nabídce slevového serveru Slevín.cz naleznete na těchto stránkách. Nedostatek peněz Vám může pomoci překlenout rychlá a dostupná Essox půjčka. Spolehlivá bankovní půjčka – to je půjčka České spořitelny. Potřebujete půjčit před výplatou? Zjistěte si více o SMS půjčce neboli půjčce před výplatou. Jaké jsou nejvhodnější dárky pro dívky? Inspirujte se zde.

© 2015 Půjčky-pro-každého.eu - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky jsou pouze informativní. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.