Půjčky pro každého
Půjčky pro každého   |   Nebankovní půjčky   |   SMS půjčka   |   Půjčky bez příjmu   |   Půjčky bez registru   |   Na co si dát pozor   |   Online žádost
Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a zvěřejněné informace již nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Rychlá půjčka bez doložení příjmu

Rychlé půjčky bez poplatku 1 Kč

15. září 2015

Rychlé půjčky před výplatou nabízí velké množství poskytovatelů. V průměru je možné dosáhnout odeslání částky v rámci hodin.

Jsou tu ale aspekty, které můžou tuto akci zdržet. Jednou z brzd je samozřejmě banka, která si zpravidla vyhrazuje právo na odeslání peněz během dvou pracovních dnů.

Dalším zpomalením vyřízení může být poplatek 1 Kč, který má za úkol ověřit vaše bankovní spojení. Ten však může zpozdit půjčku až o dva dny, což může být poměrně nepříjemná záležitost, vzhledem k tomu, že peníze potřebujete ihned.

Od koho si půjčit?

Rychlou půjčku bez poplatku 1 Kč Vám nejčastěji půjčí společnosti, které nabízejí online půjčky či půjčky prostřednictvím SMS zprávy.

Bez poplatku 1 Kč je možné si půjčit například u hojně propagované služby Zaplo. Zde je možné půjčit si až 12 500 Kč. Dalším poskytovatelem, u kterého se nesetkáme s nutností ověření bankovního spojení, je CreditOn. Ten nabízí půjčit až 4000 Kč a to bez dokládání příjmu.

Tyto půjčky si vyznačují opravdovou rychlostí vyřízení. Společnosti poskytující takové půjčky jsou zpravidla mnohem benevolentnější než banky, a tak nabídnou spoustu možností. Nemusíte například shánět ručitele nebo ručit vlastním majetkem.

Za všechno se ale platí, a tak tyto půjčky podléhají poměrně vysokým úrokům. Je důležité upozornit, že se jedná o krátkodobé půjčky, které nejsou vhodné pro dlouhodobé financování. V žádném případě není vhodné takové půjčky využívat k financování jiných pohledávek.
Podobná témata:

Vyrovnaný rodinný rozpočet - základ zdravých financíVyplatí se dnes stavební spoření?Informace o krátkodobé půjčce do 5000 KčJak ušetřit za topení - rady a tipySMS půjčka první zdarmaRychlé půjčky bez poplatku 1 Kč na účetSMS půjčky si mohou sjednat i problémoví klientiRychlé půjčky před výplatouPůjčka do výplaty na účetSMS půjčka bez registru - půjčka všemPůjčka bez doložení příjmuPůjčka pro podnikatele bez kontroly registruJak refinancovat své půjčkyHome Credit půjčkaSOLUS registr dlužníkůJak funguje povinné ručení vozidel?

Revolvingový úvěrJak ven z dluhové pasti

Doporučujeme:

Nemůžete doložit svůj příjem? Je možné požádat o tzv. půjčku bez doložení příjmu. Jde to ihned, a dokonce online. Více informací naleznete na webu Maxi-půjčky.cz. Bohatý výběr slev na pobyty a zájezdy v tuzemsku i v zahraničí na Vás čeká na stránkách Slevín.cz v sekci dovolená. Bližší informace o nabídce slevového serveru Slevín.cz naleznete na těchto stránkách. Nedostatek peněz Vám může pomoci překlenout rychlá a dostupná Essox půjčka. Spolehlivá bankovní půjčka – to je půjčka České spořitelny. Potřebujete půjčit před výplatou? Zjistěte si více o SMS půjčce neboli půjčce před výplatou. Jaké jsou nejvhodnější dárky pro dívky? Inspirujte se zde.

© 2015 Půjčky-pro-každého.eu - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky jsou pouze informativní. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.