Půjčky pro každého
Půjčky pro každého   |   Nebankovní půjčky   |   SMS půjčka   |   Půjčky bez příjmu   |   Půjčky bez registru   |   Na co si dát pozor   |   Online žádost
Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a zvěřejněné informace již nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Rychlá půjčka bez doložení příjmu

SMS malé půjčky bez registru dlužníků

7. dubna 2015

SMS je krátká textová zpráva, která u mnoha telefonních operátorů stojí přibližně 1-2 Kč. Jde o snadnou možnost jak se jednoduše dorozumět s jiným člověkem, vlastnícím mobilní telefon. Výhod krátkých textových zpráv využívají kromě jiných i firmy půjčující peníze. Žádost o půjčku pomocí SMS zprávy je snad tím nejjednodušším způsobem žádosti o půjčku.

Registrace u firmy s nabídkou SMS půjček

Zájemce o SMS půjčky však většinou musí být u půjčkové firmy již registrovaný a schválený, aby mohl získávat peníze pouhým zasláním SMS zprávy. Registrace může probíhat například tak, že zájemce vyplní formulář na internetové stránce firmy. Následně ověří svou identitu například dokladem totožnosti, případě splní další požadavky, které firma klade na své klienty.

Někdy SMS půjčkové firmy požadují abyste jim odeslali nějaký drobný poplatek, drobnou částku na jejich bankovní účet z vašeho účtu. Tímto si také mohou ověřit, že jste skutečně tím, za koho se vydáváte. Ověřování je nutné, protože byste určitě nechtěli, aby si někdo vzal půjčku na vaše jméno bez vašeho vědomí.

Ověřený zákazník může získávat SMS půjčky

Jakmile jste ověřený zákazník a máte ve svém profilu i přidané telefonní číslo ze kterého má firma čekat SMS zprávy, mělo by být možné získávat peníze zasláním SMS. Při záznamu v registru dlužníků je vyhledávána SMS malá půjčka bez registru. Znamená to, že firma nekontroluje registry dlužníků a zájemce může mít již nezaplacené půjčky a vzít si půjčku novou. Brát si několik půjček najednou je samozřejmě rizikové a může vést k exekuci majetku. Zájemce by si měl být jist, že bude moci firmě peníze splatit a nebo má dostatečný majetek, kterým může ručit.
Podobná témata:

Vyrovnaný rodinný rozpočet - základ zdravých financíVyplatí se dnes stavební spoření?Informace o krátkodobé půjčce do 5000 KčJak ušetřit za topení - rady a tipySMS půjčka první zdarmaRychlé půjčky bez poplatku 1 Kč na účetSMS půjčky si mohou sjednat i problémoví klientiRychlé půjčky před výplatouPůjčka do výplaty na účetSMS půjčka bez registru - půjčka všemPůjčka bez doložení příjmuPůjčka pro podnikatele bez kontroly registruJak refinancovat své půjčkyHome Credit půjčkaSOLUS registr dlužníkůJak funguje povinné ručení vozidel?

Revolvingový úvěrJak ven z dluhové pasti

Doporučujeme:

Nemůžete doložit svůj příjem? Je možné požádat o tzv. půjčku bez doložení příjmu. Jde to ihned, a dokonce online. Více informací naleznete na webu Maxi-půjčky.cz. Bohatý výběr slev na pobyty a zájezdy v tuzemsku i v zahraničí na Vás čeká na stránkách Slevín.cz v sekci dovolená. Bližší informace o nabídce slevového serveru Slevín.cz naleznete na těchto stránkách. Nedostatek peněz Vám může pomoci překlenout rychlá a dostupná Essox půjčka. Spolehlivá bankovní půjčka – to je půjčka České spořitelny. Potřebujete půjčit před výplatou? Zjistěte si více o SMS půjčce neboli půjčce před výplatou. Jaké jsou nejvhodnější dárky pro dívky? Inspirujte se zde.

© 2015 Půjčky-pro-každého.eu - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky jsou pouze informativní. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.