Půjčky pro každého
Půjčky pro každého   |   Nebankovní půjčky   |   SMS půjčka   |   Půjčky bez příjmu   |   Půjčky bez registru   |   Na co si dát pozor   |   Online žádost
Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a zvěřejněné informace již nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS půjčka první zdarma

25. srpna 2013

Banky i nebankovní společnosti se snaží přilákat klienty na výhodné nabídky. K nim patří i SMS půjčky. Rostoucí konkurence v oblasti nebankovních produktů nutí společnosti vymýšlet neustále nové výhody pro zákazníky. Touto rychlou formou si lze půjčit stále vyšší částky, setkáváme se i s prodlouženou dobou splatnosti.

Další novinkou je poskytnutí SMS půjčky - první zdarma. Jaké jsou její podmínky a kdo ji nabízí?

Lákavá nabídka „půjček do výplaty“ bez poplatků

První půjčka zdarma je velmi lákavou možností. Kolik si půjčíte, tolik zase vrátíte, ani o fous navíc. Samozřejmě je třeba splatiti ji řádně a včas. Většina těchto „půjček do výplaty“ se poskytuje bez složitých podmínek a zdlouhavých formalit a jsou tedy velmi lákavé. A o to více, pokud jsou napoprvé nabízeny bez poplatků. Každou půjčku, i tuto, je potřeba si promyslet. Jakmile nastane problém se splácením, naskakují vysoké poplatky a sankce. Tuto půjčku je třeba řádně splatit ve stanoveném termínu.

Které společnosti první SMS půjčku zdarma nabízejí?

Zaplo

Půjčka Zaplo má velmi lákavé podmínky. První půjčka zdarma pro nové zákazníky může být od částky 1 000 Kč až do výše 50 000 Kč. Její splatnost je 7 až 30 dní.

Půjčka 7

SMS půjčka 7 poskytuje svým klientům 1 000 až 4 000 Kč na 7 až 28 dní. S dobou splatnosti do 14 dní máte šanci získat půjčku zcela zdarma. Pokud ale víte, že takto brzo zaplatit nemůžete, tato výhoda se vás netýká. Za půjčku s dobou splatnosti 14 až 28 dní již zaplatíte poplatek.

Ferratum

Společnost Ferratum nabízí půjčky zdarma, pokud se jedná o částku 2 000 Kč na dobu 15 dní. I jiné společnosti přinášejí SMS půjčky zdarma v různých časově omezených akcích, nebo při splnění daných parametrů půjčky.
Podobná témata:

Vyrovnaný rodinný rozpočet - základ zdravých financíVyplatí se dnes stavební spoření?Informace o krátkodobé půjčce do 5000 KčJak ušetřit za topení - rady a tipySMS půjčka první zdarmaRychlé půjčky bez poplatku 1 Kč na účetSMS půjčky si mohou sjednat i problémoví klientiRychlé půjčky před výplatouPůjčka do výplaty na účetSMS půjčka bez registru - půjčka všemPůjčka bez doložení příjmuPůjčka pro podnikatele bez kontroly registruJak refinancovat své půjčkyHome Credit půjčkaSOLUS registr dlužníkůJak funguje povinné ručení vozidel?

Revolvingový úvěrJak ven z dluhové pasti

Doporučujeme:

Bohatý výběr slev na pobyty a zájezdy v tuzemsku i v zahraničí na Vás čeká na stránkách Slevín.cz v sekci dovolená. Bližší informace o nabídce slevového serveru Slevín.cz naleznete na těchto stránkách. Nedostatek peněz Vám může pomoci překlenout rychlá a dostupná Essox půjčka. Spolehlivá bankovní půjčka – to je půjčka České spořitelny. Potřebujete půjčit před výplatou? Zjistěte si více o SMS půjčce neboli půjčce před výplatou. Jaké jsou nejvhodnější dárky pro dívky? Inspirujte se zde.

© 2015 Půjčky-pro-každého.eu - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky jsou pouze informativní. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.