Půjčky pro každého
Půjčky pro každého   |   Nebankovní půjčky   |   SMS půjčka   |   Půjčky bez příjmu   |   Půjčky bez registru   |   Na co si dát pozor   |   Online žádost
Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a zvěřejněné informace již nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Rychlá půjčka bez doložení příjmu

SMS půjčky také pro problémové klienty

11. října 2013

Tíživá finanční situace? Je tu východisko

Překvapily vás nečekané výdaje v podobě nutnosti zaplatit účet za elektřinu či za plyn, nebo se vám porouchal nějaký důležitý domácí spotřebič a potřebujete rychle koupit nový? Ale banka vám z různých důvodů nechce půjčit? Neztrácejte naději, právě pro vás jsou na trhu produkty nebankovních společností.

SMS půjčka = peníze rychle a jednoduše

Oblíbeným a stále více se rozšiřujícím produktem je SMS půjčka pro problémové klienty online. Ta umožňuje každému rychlé a hlavně jednoduché získání deseti až dvaceti tisíc korun. Její kouzlo spočívá v tom, že vám stačí odeslat jednu jedinou SMS z vašeho telefonu a čekat na schválení, případně zamítnutí vaší žádosti. Vyřízení žádosti o půjčku trvá řádově maximálně několik desítek minut. Přijde vám to až moc rychlé? A že u banky trvá vyřízení úvěru i několik dní? Máte pravdu. Nebankovní společnosti, na rozdíl od těch bankovních, si své klienty neprověřují, a to právě velice urychluje celý proces. Firma zkrátka nekontroluje, zdali vaše jméno není uvedeno v registru dlužníků, či jak vysoké máte příjmy. Proto je téměř jisté, že bude vaší žádosti vyhověno a peníze budete mít na účtu možná ještě týž den.

Nevýhody a rizika SMS půjčky

Stejně jako každý úvěr, i SMS půjčka do 10000 Kč má jisté nevýhody a skrývá určitá rizika. Nevýhodou může být vyšší úročení půjčky, některé společnosti však mají zavedeno, že první půjčka bývá bezúročná a úroky platíte až v případě, že si půjčíte podruhé. Další určitou nevýhodou může být poměrně malá částka, kterou si lze vypůjčit (řádově tisíce korun, přičemž strop se pohybuje mezi deseti až dvaceti tisíci korunami) a krátká doba splatnosti, a to mezi pěti až třiceti dny. Při podávání žádosti si tedy musíte být jisti, že budete schopni úvěr včas splatit, jinak vám hrozí problémy v podobě zabavení majetku exekutorem a zanesení vašeho jména do registru dlužníků.
Podobná témata:

Vyrovnaný rodinný rozpočet - základ zdravých financíVyplatí se dnes stavební spoření?Informace o krátkodobé půjčce do 5000 KčJak ušetřit za topení - rady a tipySMS půjčka první zdarmaRychlé půjčky bez poplatku 1 Kč na účetSMS půjčky si mohou sjednat i problémoví klientiRychlé půjčky před výplatouPůjčka do výplaty na účetSMS půjčka bez registru - půjčka všemPůjčka bez doložení příjmuPůjčka pro podnikatele bez kontroly registruJak refinancovat své půjčkyHome Credit půjčkaSOLUS registr dlužníkůJak funguje povinné ručení vozidel?

Revolvingový úvěrJak ven z dluhové pasti

Doporučujeme:

Bohatý výběr slev na pobyty a zájezdy v tuzemsku i v zahraničí na Vás čeká na stránkách Slevín.cz v sekci dovolená. Bližší informace o nabídce slevového serveru Slevín.cz naleznete na těchto stránkách. Nedostatek peněz Vám může pomoci překlenout rychlá a dostupná Essox půjčka. Spolehlivá bankovní půjčka – to je půjčka České spořitelny. Potřebujete půjčit před výplatou? Zjistěte si více o SMS půjčce neboli půjčce před výplatou. Jaké jsou nejvhodnější dárky pro dívky? Inspirujte se zde.

© 2015 Půjčky-pro-každého.eu - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky jsou pouze informativní. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.