Půjčky pro každého
Půjčky pro každého   |   Nebankovní půjčky   |   SMS půjčka   |   Půjčky bez příjmu   |   Půjčky bez registru   |   Na co si dát pozor   |   Online žádost
Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a zvěřejněné informace již nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS půjčka ihned je rychlým a pohodlným způsobem jak si půjčit peníze.

Solus registr dlužníků - informace

21. září 2015

Co je registr dlužníků a jak se ho nebát? Zjednodušeně se dá říci, že registr dlužníků Solus je opatření firem, bank aby zabránili poskytování služeb, zejména úvěrů, leasingu osobám, které nesplácejí své závazky - mají nesplacené dluhy. Jde tedy o ochranu těchto lidí proti jejich dalšímu zadlužování a zároveň o ochranu firem aby nebyly poškozeny nesplácením.

Když to vezmeme do důsledku, registry dlužníků jako je Solus také chrání zákazníky, kteří platí. Umožňují udržet co nejnižší ceny úvěrů, protože firma nemusí platit výdaje za upomínky a vymáhání dluhů.

Důsledky záznamu v registru Solus

Dostat se do registru dlužníků jako je ten od sdružení Solus se může stát každému. Stačí mít nesplacený závazek u nějaké firmy či podnikatele. Tento požádá o vložení zápisu do registrů. Vložením zápisu do registru Solus a nebo jiného registru je snížena bonita, nebo také kredibilita klienta. Důvodem je to, že banky a další firmy nemusí zájemci poskytnout další úvěr, leasing a podobně ve chvíli kdy to potřebuje. Je proto důležité si dluhy hlídat, splácet je a případně i zkontrolovat registr dlužníků zda zde neexistuje negativní zápis na naše jméno.

Jak zjistit zda jsem v registru?

Jak zjistit zda mám zápis v registru dlužníků? Zájmové sdružení právnických osob Solus registr dlužníků poskytuje 3 možnosti jak nahlížet do registru za velmi dostupnou cenu - cenu administrativních činností souvisejících s poskytnutím výpisu. První možnost výpisu Solus je papírová žádost ověřená notářem a zaslaná poštou. Druhá možnost je elektronická žádost a třetí možností je SMS žádost. Tyto žádosti v době psaní tohoto článku vyřídíte v ceně do 300 Kč. Dvě z nich dokonce pod 100 Kč.

Podobná témata:

Vyrovnaný rodinný rozpočet - základ zdravých financíVyplatí se dnes stavební spoření?Informace o krátkodobé půjčce do 5000 KčJak ušetřit za topení - rady a tipySMS půjčka první zdarmaRychlé půjčky bez poplatku 1 Kč na účetSMS půjčky si mohou sjednat i problémoví klientiRychlé půjčky před výplatouPůjčka do výplaty na účetSMS půjčka bez registru - půjčka všemPůjčka bez doložení příjmuPůjčka pro podnikatele bez kontroly registruJak refinancovat své půjčkyHome Credit půjčkaSOLUS registr dlužníkůJak funguje povinné ručení vozidel?

Revolvingový úvěrJak ven z dluhové pasti

Doporučujeme:

Nemůžete doložit svůj příjem? Je možné požádat o tzv. půjčku bez doložení příjmu. Jde to ihned, a dokonce online. Více informací naleznete na webu Maxi-půjčky.cz. Bohatý výběr slev na pobyty a zájezdy v tuzemsku i v zahraničí na Vás čeká na stránkách Slevín.cz v sekci dovolená. Bližší informace o nabídce slevového serveru Slevín.cz naleznete na těchto stránkách. Nedostatek peněz Vám může pomoci překlenout rychlá a dostupná Essox půjčka. Spolehlivá bankovní půjčka – to je půjčka České spořitelny. Potřebujete půjčit před výplatou? Zjistěte si více o SMS půjčce neboli půjčce před výplatou. Jaké jsou nejvhodnější dárky pro dívky? Inspirujte se zde.

© 2015 Půjčky-pro-každého.eu - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky jsou pouze informativní. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.