Půjčky pro každého
Půjčky pro každého   |   Nebankovní půjčky   |   SMS půjčka   |   Půjčky bez příjmu   |   Půjčky bez registru   |   Na co si dát pozor   |   Online žádost
Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a zvěřejněné informace již nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS půjčka ihned je rychlým a pohodlným způsobem jak si půjčit peníze.

Půjčka společnosti Home Credit

5. října 2013

Společnost Home Credit se řadí mezi přední české nebankovní poskytovatele finančních produktů. Nejznámějším produktem této společnosti je zřejmě Home Credit půjčka.

Home Credit půjčka - půjčka od nebankovní společnosti

Potřebujete si půjčit, abyste překlenuli nepříznivé období, anebo si zkrátka toužíte dopřát něco, na co momentálně nemáte? Home Credit půjčka je připravena poskytnout Vám finance ke splnění přání a potřeb.

Nedosáhnete z nějakého důvodu na bankovní půjčku, anebo chcete půjčit menší obnos peněz, kvůli kterému se Vám nechce půjčku zdlouhavě vyřizovat v bance? V tom případě je zde produkt půjčka Home Credit. Pro získání půjčky nemusíte dokládat ručitele, ani nepotřebujete uvádět účel využití financí.

Home Credit půjčka a její základní vlastnosti

Home Credit půjčka se vyznačuje rychlostí, což se v dnešní uspěchané sobě obzvláště cení. Další výhodou je, že Home Credit půjčka nevyžaduje ručení ani ručitele. Aby Vám byla Home Credit půjčka poskytnuta, nemusíte si zřizovat běžný účet, jako je to u některých bank.

Sjednejte si také pojištění proti neschopnosti splácet a nemusíte se ničeho obávat. Do tří měsíců navíc můžete Home Credit půjčku bezplatně zrušit. Jako u každé nebankovní půjčky, i zde musíte samozřejmě počítat s vyšší sazbou RPSN, ale ostatní výhody této půjčky Vám vyšší RPSN bohatě vynahradí.

Home Credit splátková kalkulačka

Uvažujete o půjčce Home Credit ale nevíte přesně, jaké budete platit poplatky? Přesnější představu Vám může dát Home Credit půjčka kalkulačka - inteligentní online nástroj pro výpočet splátek půjčky.
Podobná témata:

Vyrovnaný rodinný rozpočet - základ zdravých financíVyplatí se dnes stavební spoření?Informace o krátkodobé půjčce do 5000 KčJak ušetřit za topení - rady a tipySMS půjčka první zdarmaRychlé půjčky bez poplatku 1 Kč na účetSMS půjčky si mohou sjednat i problémoví klientiRychlé půjčky před výplatouPůjčka do výplaty na účetSMS půjčka bez registru - půjčka všemPůjčka bez doložení příjmuPůjčka pro podnikatele bez kontroly registruJak refinancovat své půjčkyHome Credit půjčkaSOLUS registr dlužníkůJak funguje povinné ručení vozidel?

Revolvingový úvěrJak ven z dluhové pasti

Doporučujeme:

Nemůžete doložit svůj příjem? Je možné požádat o tzv. půjčku bez doložení příjmu. Jde to ihned, a dokonce online. Více informací naleznete na webu Maxi-půjčky.cz. Bohatý výběr slev na pobyty a zájezdy v tuzemsku i v zahraničí na Vás čeká na stránkách Slevín.cz v sekci dovolená. Bližší informace o nabídce slevového serveru Slevín.cz naleznete na těchto stránkách. Nedostatek peněz Vám může pomoci překlenout rychlá a dostupná Essox půjčka. Spolehlivá bankovní půjčka – to je půjčka České spořitelny. Potřebujete půjčit před výplatou? Zjistěte si více o SMS půjčce neboli půjčce před výplatou.

© 2015 Půjčky-pro-každého.eu - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky jsou pouze informativní. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.