Půjčky pro každého
Půjčky pro každého   |   Nebankovní půjčky   |   SMS půjčka   |   Půjčky bez příjmu   |   Půjčky bez registru   |   Na co si dát pozor   |   Online žádost
Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a zvěřejněné informace již nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Při uzavírání smlouvy o půjčce si musíme ohlídat některé důležité detaily.

Na co si dát pozor

27. února 2013

Sehnat půjčku dnes není žádný problém. Nabídky můžete zpozorovat prakticky denně všude kolem vás. Ať již se jedná o média nebo jinou reklamní propagaci.

Je však třeba si uvědomit, že není půjčka jako půjčka. Při sjednávání a především potom při podpisu úvěrové smlouvy byste měli být maximálně ostražití, pozorní a všímat si i těch nejmenších detailů.


Náš tip: Jednou z nejoblíbenějších a nejžádanějších půjček je v současnosti půjčka 50000. Pokud Vám tedy chybí peníze na pořízení auta, potřebujete si dovybavit domácnost nebo si chcete dopřát pohodovou dovolenou, půjčka 50000 Vám může pomoci splnit své sny.


Na co se zaměřit

V prvé řadě je potřeba jednotlivé úvěrové produkty mezi sebou srovnávat. Díky bohaté nabídce si to můžete dovolit. Pokud jste se potom již rozhodli pro konkrétní půjčku, musí vám být vše jasné.

Neexistuje, že byste něčemu nerozuměli. Pokud tomu tak je, ptejte se tak dlouho, až vše pochopíte.

Pozor na odstavce malým písmem

Velký pozor si ve smlouvě o půjčce dejte také na veškerý text, včetně odstavců psaných malým písmem – právě zde se totiž často skrývají zásadní podmínky, ke kterým se prostřednictvím vašeho podpisu zavazujete.

Vše si řádně přečtěte

Platí zde, že neznalost zákona neomlouvá, uvědomíte-li si tedy něco příliš pozdě, můžete litovat. Pokud si však vše řádně přečtete, nemusíte se opravdu vůbec ničeho obávat.
Podobná témata:

Vyrovnaný rodinný rozpočet - základ zdravých financíVyplatí se dnes stavební spoření?Informace o krátkodobé půjčce do 5000 KčJak ušetřit za topení - rady a tipySMS půjčka první zdarmaRychlé půjčky bez poplatku 1 Kč na účetSMS půjčky si mohou sjednat i problémoví klientiRychlé půjčky před výplatouPůjčka do výplaty na účetSMS půjčka bez registru - půjčka všemPůjčka bez doložení příjmuPůjčka pro podnikatele bez kontroly registruJak refinancovat své půjčkyHome Credit půjčkaSOLUS registr dlužníkůJak funguje povinné ručení vozidel?

Revolvingový úvěrJak ven z dluhové pasti

Doporučujeme:

Nemůžete doložit svůj příjem? Je možné požádat o tzv. rychlou půjčku bez doložení příjmu. Chcete snadnou a dostupnou půjčku? Řešením pro vás může být půjčka na OP ihned – půjčka na občanku. Rychlou a dostupnou půjčkou je také půjčka do 10000 – půjčka na cokoliv. Nebankovní Credium půjčka pomůže zafinancovat cokoliv do Vaší domácnosti.

© 2015 Půjčky-pro-každého.eu - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky jsou pouze informativní. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.