Půjčky pro každého
Půjčky pro každého   |   Nebankovní půjčky   |   SMS půjčka   |   Půjčky bez příjmu   |   Půjčky bez registru   |   Na co si dát pozor   |   Online žádost
Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a zvěřejněné informace již nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčku bez příjmu můžeme získat aniž bychom museli dokazovat výši svých příjmů.

Půjčky bez příjmu

21. dubna 2015

Rozhodli jste se požádat o půjčku? Banky, ale i mnohé nebankovní společnosti budou po vás požadovat potvrzení o vašich příjmech.

Mnozí však příjem nechtějí či nemohou prokázat. Pro tyto lidi jsou tu půjčky bez doložení příjmu.

Pro koho jsou půjčky bez příjmu

Půjčka bez příjmu je vhodná pro všechny lidi, kteří mají:

  • nízký příjem
  • těžko doložitelný příjem
  • mimopracovní příjem
  • jsou nezaměstnaní

Tito lidé si většinu půjček vzít nemohou. Pro banku i mnoho nebankovních společností jsou totiž nedůvěryhodní.

Mám příjem, ale nemůžu ho prokázat

Mnozí žadatelé, kteří nemohou prokázat příjem, však ví, že splátky budou schopni platit, protože např. ví, že v krátké době nastoupí do práce atd. Jsou i žadatelé, kteří zkrátka Půjčky ihned Vám vyřeší aktuální nedostatek peněz. nechtějí prokazovat své příjmy, i když ví, že by jim stačily na to, aby jim byla povolená půjčka.

Výhody půjček bez příjmu

Půjčky bez příjmu však mají i další výhody, pro které se na ně klienti rádi obracejí. Zpravidla jde o půjčky, které jsou velmi rychlé na vyřízení. Během několika hodin budete mít peníze k dispozici.

Vyřízení půjčky je snadné a rychlé

Vyřízení půjčky bez příjmu je také maximálně pohodlné. Zvládnete to během malé chvíle prostřednictvím online formuláře, na základě kterého se vám v krátké době ozve zprostředkovatel a vše s vámi dojedná.

Půjčky bez příjmu – šance pro každého

Půjčky bez potvrzení příjmu jsou velmi oblíbené, protože dávají šanci na půjčku téměř každému. Zda půjčku budete schopni splácet, byste si především měli rozmyslet sami.
Podobná témata:

Vyrovnaný rodinný rozpočet - základ zdravých financíVyplatí se dnes stavební spoření?Informace o krátkodobé půjčce do 5000 KčJak ušetřit za topení - rady a tipySMS půjčka první zdarmaRychlé půjčky bez poplatku 1 Kč na účetSMS půjčky si mohou sjednat i problémoví klientiRychlé půjčky před výplatouPůjčka do výplaty na účetSMS půjčka bez registru - půjčka všemPůjčka bez doložení příjmuPůjčka pro podnikatele bez kontroly registruJak refinancovat své půjčkyHome Credit půjčkaSOLUS registr dlužníkůJak funguje povinné ručení vozidel?

Revolvingový úvěrJak ven z dluhové pasti

Doporučujeme:

Půjčky bez potvrzení o příjmu – pro ty, kteří nemohou doložit výši svého příjmu. Nemůžete doložit svůj příjem? Je možné požádat o tzv. půjčku bez doložení příjmu. Jde to ihned, a dokonce online. Více informací naleznete na webu Maxi-půjčky.cz. Půjčky od různých nebankovních společností můžete porovnat na stránkách www.nebankovní-půjčky-do-24-hodin. Chcete spolehlivou a bezpečnou půjčku? Jedna z těch prověřených je například Půjčka České spořitelny. SMS půjčka ihned – to je rychlá a dostupná půjčka pro všechny.

© 2015 Půjčky-pro-každého.eu - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky jsou pouze informativní. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.