Půjčky pro každého
Půjčky pro každého   |   Nebankovní půjčky   |   SMS půjčka   |   Půjčky bez příjmu   |   Půjčky bez registru   |   Na co si dát pozor   |   Online žádost
Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a zvěřejněné informace již nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS půjčka ihned je rychlým a pohodlným způsobem jak si půjčit peníze.

Refinancování - sloučení půjček

2. března 2013

Nahromadilo se Vám za poslední měsíce nebo roky více půjček, vyčerpaných kreditních karet, kontokorentů nebo dalších dluhů a na Vás je teď jen splácet a splácet a splácet? Hlavu vzhůru - Vaše situace má velmi elegantní řešení. Podívejme se, co se s tím dá dělat.

V této situaci určitě nejste sami a to si dobře uvědomují mnohé banky i nebankovní společnosti. Ty totiž již řadu let poskytují finanční produkt refinancování půjček, díky němuž můžete své dluhy sjednotit do jednoho a platit tak pouze jednu splátku, jedné společnosti a to s výhodnějším úrokem. Jak na to?

Jak na refinancování půjček

U společnosti, která konsolidaci půjček (čili sloučení dluhů) poskytuje, si vyplníte žádost (zpravidla je k dispozici také v online podobě na internetu) kde uvedete, jaké půjčky v současné době splácíte, jaká je jejich výše, dále jaké jsou Vaše příjmy a další údaje o Vaší osobě. Vaše žádost bude po odeslání vyhodnocena operátorem konsolidace půjček, a pokud bude vše v pořádku, bude Vám přidělen u dané bankovní nebo nebankovní společnosti úvěr, který můžete použít na umoření stávajících dluhů. A pozor - některé společnosti Vám nabídnou ještě malou výhodou půjčku (například 20000 Kč) navíc, kterou můžete použít na cokoliv.

Refinancování až 600 000 Kč

Zpravidla lze tímto způsobem refinancovat půjčky a úvěry až do výše 600 000 Kč a zpravidla není vyžadován ani ručitel nebo zástava nemovitosti. U běžného sloučení půjček je potřeba mít stálý a prokazatelný příjem a čistý registr dlužníků. Pokud tyto požadavky nesplňujete, můžete pak využít některou z konsolidací půjček bez registrů nabízených některými nebankovními společnostmi. Zde je ovšem nutné počítat s vyšším úrokem a obecně vyššími riziky.
Podobná témata:

Vyrovnaný rodinný rozpočet - základ zdravých financíVyplatí se dnes stavební spoření?Informace o krátkodobé půjčce do 5000 KčJak ušetřit za topení - rady a tipySMS půjčka první zdarmaRychlé půjčky bez poplatku 1 Kč na účetSMS půjčky si mohou sjednat i problémoví klientiRychlé půjčky před výplatouPůjčka do výplaty na účetSMS půjčka bez registru - půjčka všemPůjčka bez doložení příjmuPůjčka pro podnikatele bez kontroly registruJak refinancovat své půjčkyHome Credit půjčkaSOLUS registr dlužníkůJak funguje povinné ručení vozidel?

Revolvingový úvěrJak ven z dluhové pasti

Doporučujeme:

Nemůžete doložit svůj příjem? Je možné požádat o tzv. půjčku bez doložení příjmu. Jde to ihned, a dokonce online. Více informací naleznete na webu Maxi-půjčky.cz. Bohatý výběr slev na pobyty a zájezdy v tuzemsku i v zahraničí na Vás čeká na stránkách Slevín.cz v sekci dovolená. Bližší informace o nabídce slevového serveru Slevín.cz naleznete na těchto stránkách. Nedostatek peněz Vám může pomoci překlenout rychlá a dostupná Essox půjčka. Spolehlivá bankovní půjčka – to je půjčka České spořitelny. Potřebujete půjčit před výplatou? Zjistěte si více o SMS půjčce neboli půjčce před výplatou. Jaké jsou nejvhodnější dárky pro dívky? Inspirujte se zde.

© 2015 Půjčky-pro-každého.eu - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky jsou pouze informativní. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.