Půjčky pro každého
Půjčky pro každého   |   Nebankovní půjčky   |   SMS půjčka   |   Půjčky bez příjmu   |   Půjčky bez registru   |   Na co si dát pozor   |   Online žádost
Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a zvěřejněné informace již nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS půjčka ihned je rychlým a pohodlným způsobem jak si půjčit peníze.

SMS půjčka

13. října 2014

Víte, že si dnes můžete vzít půjčku pouhým napsáním krátké textové SMS zprávy? Pojďme si rychlou SMS půjčku více přiblížit.

SMS neboli Finská půjčka společnosti Ferratum

Rychlou SMS půjčku poskytuje společnost Ferratum, která pochází z Finska. Odtud se rozšířila do řady evropských zemí, mezi které patří i Česká republika.

I když u nás SMS půjčka je jen krátkou dobu, získává si už velkou oblibu u mnoha lidí.

Jak žádat o SMS půjčku

O SMS půjčku zažádáte skutečně jen zasláním krátké textové zprávy. Můžete však žádost podat i online.

Půjčka před výplatou

Ferratum vám poskytuje krátkodobý úvěr, který se hodí především na situace, ve kterých máte menší nečekaný výdaj, či vám schází několik stovek korun do výplaty.


Vyberte si svou nebankovní půjčku bez poplatků předem.

Kolik si SMS půjčkou mohu půjčit

Můžete si půjčit částku v rozmezí 500 až 5 000 Kč. Nejde o velkou půjčku, ale mnohdy právě potřebujeme jen několik stovek či tisícovek na zaplacení nečekaného výdaje, např. nedoplatek za plyn. Na rozdíl od společnosti Ferratum vám banky tak malou půjčku neposkytnou.

Co je k půjčce potřeba

K poskytnutí SMS půjčky nepotřebujete ručitele, potvrzení o pravidelném příjmu ani další dokumenty. Navíc je půjčka maximálně transparentní. Budete přesně vědět, kolik zaplatíte i s úroky a do kdy musíte peníze splatit. Zpravidla jde o čtrnáctidenní lhůtu.

SMS půjčka – začíná se tisícovkou

Pokud si půjčujete SMS půjčku poprvé, můžete si vzít částku jen do 1 000 Kč. Nebudete-li mít problémy se splácením, bude se vám částka postupně navyšovat, a to až do maximální výše 5000 Kč. Další výhodou je, že budete do 10 minut po podání žádosti vědět, zda vám bude půjčka poskytnutá či nikoliv.

Pojďme si to shrnout:

  • Žádost prostřednictvím internetu či mobilního telefonu
  • 500 - 5 000 Kč
  • Bez nutnosti ručitele a potvrzení o příjmech
  • Krátkodobá splatnostPodobná témata:

Vyrovnaný rodinný rozpočet - základ zdravých financíVyplatí se dnes stavební spoření?Informace o krátkodobé půjčce do 5000 KčJak ušetřit za topení - rady a tipySMS půjčka první zdarmaRychlé půjčky bez poplatku 1 Kč na účetSMS půjčky si mohou sjednat i problémoví klientiRychlé půjčky před výplatouPůjčka do výplaty na účetSMS půjčka bez registru - půjčka všemPůjčka bez doložení příjmuPůjčka pro podnikatele bez kontroly registruJak refinancovat své půjčkyHome Credit půjčkaSOLUS registr dlužníkůJak funguje povinné ručení vozidel?

Revolvingový úvěrJak ven z dluhové pasti

Doporučujeme:

Nemůžete doložit svůj příjem? Je možné požádat o tzv. půjčku bez doložení příjmu. Jde to ihned, a dokonce online. Více informací naleznete na webu Maxi-půjčky.cz. Nemáte příjem nebo jeho výši nemůžete doložit? Přečtěte si více o rychlých a dostupných půjčkách bez potvrzení o příjmu. Nedostatek peněz Vám může pomoci překlenout rychlá a dostupná Essox půjčka. Spolehlivá bankovní půjčka – to je půjčka České spořitelny. Potřebujete půjčit před výplatou? Zjistěte si více o SMS půjčce neboli půjčce před výplatou.

© 2015 Půjčky-pro-každého.eu - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky jsou pouze informativní. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.